Formalnosci zwiazne z pogrzebem

Formalnosci zwiazne z pogrzebem

Nawet jeśli dwa ludzie odczuwają same emocje, możliwe jest, że natężenie zmienia się. Na przykład, podczas pogrzebu większość ludzi będzie czuć się smutny, ale intensywność smutku może się różnić w zależności od tego, jak blisko każda osoba miała zmarłego.

Mit nr 2: Kiedy niech inni wiedzą, czuję się źle, to widać jestem słaba lub wadliwa.ubezpieczenia grupowe tczew

kolejny fałszywy. Uczucia nie są słabością. Każdy doświadcza negatywnych emocji i nie możemy wszyscy być słaba lub wadliwa. Więc wyrażania negatywnych emocji po prostu oznacza, że ??coś przeszkadza nam.

Mit nr 3: Wszystkie negatywne emocje będą utrzymywać się na zwiększaniu intensywności, jeśli nie działać teraz.

To jest nieprawda. Emocje nie zwiększają zawsze w intensywności. Sięgają szczyt, a następnie będą ustępować.

Mit nr 4: Negatywne emocje są złe i destrukcyjne.

Jest to kolejny fałszywy mit. To nie jest uczuciem, że jest zły lub destrukcyjne ale zachowanie, które powoduje. Na przykład, nadużywanie alkoholu, kompulsywne zakupy, zachowań ryzykownych oraz samookaleczenia.

Mit nr 5: Wszystkie emocje się spontanicznie bez powodu.

Fałszywy. Wszystkie emocje stało się z jakiegoś powodu i są wynikiem naszego postrzegania zdarzenia.

Mit nr 6: Nie mogę tolerować żadnych bolesnych emocji.

To nie jest prawda. Ludzie mogą nauczyć się znosić nieprzyjemne emocje z praktyką. Jeżeli nie nauczymy się tolerować emocje, impulsywne zachowania, takie jak leki, przykre seksualnych i samookaleczenia z prowadzić do dalszych problemów i dodatkowych bolesnych emocji.

Mit nr 7: Niektóre emocje są zupełnie głupie i bezużyteczne.

Nieprawdziwy. Wszystkie emocje dostarczają nam informacji, więc są one bardzo przydatne. Pomagają one określić, co nam się podoba lub nie podoba (na przykład, jaki sport chcemy, najnowszy ranking kredytów gotówkowych jak chcemy być traktowani), pomagają nam komunikować się z innymi (na przykład, mimika przekazać gniew lub odsetek) i pomagają przygotować nas na działanie (na przykład uczucie niepokoju o teście motywuje nas do nauki, aż czujemy przygotowane i lęk maleje).

Artykuł napisany przez:

Author: kazimierzastyks.pl

Share This Post On