Ile wynosi zasilek pogrzebowy

Ile wynosi zasilek pogrzebowy

Obchody Planowania żywotność

Kiedy ktoś bliski umiera, święto żywotność jest tak samo należy mieć jak pogrzeb lub Memorial. Podczas gdy ten drugi skupia się na pożegnanie i opłakując zmarłego, byłego obchodzi swoje życie.

Trzymając świętem żywotność

Ten rodzaj usług odbywa się zwykle w miejsce pogrzebu; Jednak rodzina i przyjaciele zwykle zwołuje na tym zgromadzeniu tygodni, a czasem miesięcy później. Nastrój jest bardziej radosna i swobodna w stosunku do tradycyjnego pogrzebu, gdyż odbywa się pomóc przynieść zamknięcie bliskiej osoby śmierci.

Planując obchody służbie życia, decydują się na liście gości Przed wybraniem miejsce. To upamiętnienie może zawierać wiele z ukochaną osobą za rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami lub bardziej intymne. Mniejsze usługi są tradycyjnie odbywają się w prywatnym domu lub na zewnątrz ogród lub park. Większe uroczystości życia są najlepsze w wynajętej hali lub domu pogrzebowego.

A celebration of żywotność nie jest ponurym wydarzeniem. Goście są zazwyczaj nad ich początkowym szoku i żalu o swojej ukochanej śmierci i wiele są gotowi do świętowania swojego życia! W przeciwieństwie do pogrzebów, tego typu usługi nie mają ustawić format, w jakim do przywierania.

Pomysły na celebracji życia Services

Ponieważ nie istnieją żadne przepisy lub wytyczne dotyczące formatu święto żywotność, oto kilka pomysłów, które należy rozważyć przy planowaniu jeden:

Stół Pamięć: Pokaż zdjęcia, albumy i rzeczy osobiste o swojej ukochanej. Na przykład, jeśli on lub ona był członkiem armii, można wyświetlić jednolity, American Flag, medale i wyróżnienia, zdjęcia, dokumenty wyładowcze, listów, itp

slideshow wideo: Zazwyczaj jeden z bardziej emocjonalnych aspektów obchodów żywotność , pokaz slajdów film przedstawiający życie zmarłego jest piękne nastroje dodać do tego wydarzenia.
Artykuł napisany przez:

Author: kazimierzastyks.pl

Share This Post On