Jak zalozyc zaklad pogrzebowy

Jak zalozyc zaklad pogrzebowy

Mit nr 8: Jeśli inni nie zgadzają się z tym, jak czuję, to muszę się mylić.

Kolejny fałszywy mit. Nie ma dobrych lub złych emocji, więc emocje nie mogą być sądzeni. Jeśli czujesz się w określony sposób, to co czujesz, niezależnie od tego, co mówią inni. Należy również pamiętać, że każda osoba może wystąpić różne emocje po tej samej imprezie.

Mit nr 9: Inni ludzie są najlepiej wie, jak czuję.

Nie prawda. Ludzie widzą tylko zachowania i co robisz, ale nie to, co czujesz. Tak więc każdy człowiek jest najlepszym sędzią tego, jak się czują.

Mit nr 10: Wszystkie bolesne emocje powinny być ignorowane, ponieważ są one nieistotne.

Fałszywy. Bolesne emocje są szczególnie ważne, ponieważ pozostawiają znaczące emocjonalne blizny, które muszą zostać uzdrowiony. ich ignorowanie nie pozwoli im odejść.

Mit nr 11: Uczucie negatywnych lub bolesne emocje znaczy jestem zły.

Ostateczna fałszywy mit. Uczucia nie są jak cechę osobowości lub zachowania, więc negatywne emocje nie opisują nas jako ludzi. Dodatkowo, każdy czuje się negatywne emocje, takie jak lęk czy depresja przy okazji, a nie każdy może być „zły”.

Dlaczego mamy emocje?

To jest doskonałe pytanie! Musimy mieć emocje bez powodu, w przeciwnym razie nie istnieje. Istnieją trzy główne powody, dla których doświadczamy emocji.

1. Emocje pomóc zmotywować nas do działania: Emocje pomagają organizować nasze zachowanie, a nas w ruch, aby osiągnąć cel. Na przykład, jeśli przejście przez ulicę i widzisz samochód prowadzony czerwone światło w swoim kierunku, będzie prawdopodobnie dostrzegają niebezpieczeństwo, dostać niespokojny, i uruchomić, aby wydostać się z drogi. Jeśli widzisz

członkiem przeciwnej jako potencjalnego partnera romantycznego, może motywować do porozmawiać z osobą.

2. Emocje koncentrator tlenu wynajem pomóc nam komunikować się z ludźmi: Emocje pomóc nam komunikować się z innymi osobami za pomocą naszego werbalne i niewerbalne zachowanie.
Artykuł napisany przez:

Author: kazimierzastyks.pl

Share This Post On