Kompleksowe uslugi pogrzebowe

Kompleksowe uslugi pogrzebowe

Jeśli jesteś zły na kogoś, będzie prawdopodobnie podnosić głos stanowczym tonem, stać prosto i patrzeć bezpośrednio w innej osoby oka. Z kolei emocje również pomóc nam rozpoznać, co inni czują. Na przykład, jeśli druga osoba patrzy na siebie, uśmiechając się i kiwając głowami podczas rozmowy, będzie prawdopodobnie dostrzegają, że są one słuchać ciebie i zainteresowany tym, co mówisz.

3. Emocje informują nas, co nam się podoba i nie podoba: Należą do nich różne informacje, takie hobby, ludzi, pracy, zainteresowaniach, żywności, jak wolimy być traktowane, nasze wartości, sport, etc.

Znaczy za EMOCJI

Teraz, gdy wiesz, dlaczego mamy emocje, następnym krokiem jest, aby zrozumieć, jakie informacje każda emocja komunikuje się z nami. Jesteśmy dość dobry wiedząc dlaczego mamy przyjemne emocje, więc to ostatnia część skupi się na tym, co nieprzyjemne emocje, myśli. Jeśli ktoś gdzie można zapytać, dlaczego doświadczamy niepokoju, co byś odpowiedział? Czy odpowiadają: „Oznacza to, że czuję się przestraszony” lub „To znaczy bać?” Przestraszony i boi się słowa, które opisują natężenie lęku. Na przykład, napięta i nerwowa są synonimami niskim poziomem lęku i paniki, podczas gdy przerażona psycholog szczecin by opisać niezwykle intensywny poziom lęku. Niepokój oznacza, że ??widzimy zagrożenie lub niebezpieczeństwo. Na przykład, staję się przerażony jeśli widzę niedźwiedzia, bo boję się coraz mauled (tj niebezpieczeństwo) lub czuję się zdenerwowany wystąpień publicznych, ponieważ boję się coraz osądzony (to jest zagrożenie emocjonalne). Więc każda emocja ma szereg słów opisujących intensywność emocji, komunikuje się konkretne informacje do nas, które są myśli, poglądy i przekonania na temat zdarzenia. Aby pomóc Ci się z każdej emocji, należy wykonać następujące Emocje jałmużna jako przewodnika. Teraz, gdy już stać się ekspertem od emocji, następnym krokiem jest zapoznanie się z zestawu narzędzi na zmienić negatywne myślenie w celu ustalenia, dlaczego czujesz emocje, które pomogą Ci zmienić sposób czujesz po nieprzyjemnym wydarzeniu.

Artykuł napisany przez:

Author: kazimierzastyks.pl

Share This Post On